. Якісна кухонна техніка по доступним цінам в Івано-Франковську | Mama&Me. Мама и я. Клуб молодых родителей

Якісна кухонна техніка по доступним цінам в Івано-Франковську

Інтернет-магазин DOLAR.IF.UAВам необхідна оригінальна духова шафа гореньє в Івано-Франківську? Бажаєте придбати її швидко, вигідно і по самим низьким цінам в місті? Тоді завітайте на сайт інтернет-магазину «Долар» і ви будете приємно здивовані. Широкий асортимент різноманітної бердової кухонної техніки, лояльні ціни, гарантія експлуатації та надійна доставка. Все це для клієнтів магазину.

Покупка на самих вигідних умовах

Сучасний ринок побутової техніки дуже великий та різноманітний. Часом знати ту чи іншу модель духовки або варильної поверхні на кухні дуже складно. Також дуже різноманітними являються і ціни на продукцію даного призначення. Їх мері можуть варіюватися і дуже відрізнятися. Наприклад, духова шафа піраміда в Івано-Франківську може мати вартість досить різну. Але ніхто із нас не хоче переплачувати лишні кошти.

Оптимальним та вигідним рішенням стане покупка в інтернет-магазині «Долар», де ціни на всю продукцію лояльні та обґрунтовані. Тут відсутні будь-які надбавки до ціни від посередників, адже весь товар поступає напряму від виробника або офіціальних дилерів той чи іншої торгової марки. Купуйте оригінальні та яісну техніку по розумним та доступним цінам.

Основні види духовок на кухню

В залежності від джерела енергії, що споживається, всі духовки поділяються на:

  • Газові. Класичні моделі, в яких нагрів реалізується за допомогою нижнього та верхнього режиму. Всередині відбувається природна циркуляція гарячого повітря без вентилятора. Сучасні моделі оснащають електричним підпалом та функцію «газ-контроль».
  • Електричні. Популярні на сьогодні моделі. Найчастіше це вбудовані шафи, які мають великий вибір режимів приготування та додатковий функціонал. Комбінуються з різними варильними поверхнями.

м. Івано-Франківськ,
вул. С. Петлюри, 8, офіс 1,
(0342) 75-70-60
(066) 80-50-499
(098) 17-8888-5
(063) 430-340-6

/>

Комментарии запрещены.

Занятия для беременных
Роды в воде
Для будущих отцов
Кесарево сечение
Роды дома