. Ремонт балконов | Mama&Me. Мама и я. Клуб молодых родителей

Ремонт балконів

ремонт, утепление балкона
Настає момент, коли з’являється необхідність провести ремонт балкона. Неважливо, вирішили Ви відремонтувати старий балкон або хочете оновити балкон в новій квартирі все одно, без хорошого і функціонального балкона ремонт не може бути закінченим повністю.

Ремонт балкону в подробицях

На жаль люди недооцінюють всю значимість балкону, перетворюючи його в щось на зразок комори відправляючи туди старі і непотрібні речі. Але ж добре виконаний ремонт балкону перетворює його в додаткову кімнату у Вашій квартирі, причому повноцінну.

Відразу варто обмовитися, що ремонт балкону дуже складне завдання, вирішити яку людина без спеціальної підготовки просто не зможе, так як висотні роботи вимагають спеціальних навичок та спорядження, без яких ремонт стає дуже небезпечним заняттям. Тому такі роботи повинні виконувати професіонали, так і в цілому, ремонт балкона це окремий вид ремонту для якого потрібні окремо підготовлені фахівці.

Утеплення балкону

Ремонтуючи балкон під ключ, його можна перетворити в по-справжньому повноцінну кімнату, і Ви зможете максимально використовувати його корисну площу, але для цього необхідно провести утеплення балкона. Ми пропонуємо найсучасніші та безпечні утеплювачі, призначені для внутрішніх робіт. Фахівці будівельної компанії мають високий рівень підготовки, що дозволяє їм виробляти утеплення балкона з абсолютною точністю, не залишаючи ні найменшого зазору або щілини через яку може проникнути холодне повітря або опади з вулиці. При цьому температура повітря на балконі буде точно такою ж, як і в іншій квартирі, протягом ріку. При такому ремонті балкон можна сміливо приєднувати до іншої частини квартири, при цьому не буде ні зайвого шуму, ні протягу, ні втрати тепла.

Оздоблення балкону

ремонт балконаПісля ретельного утеплення, можна приступити до перетворення балкона в красиву і зручну частина квартири, для цього проводиться обробка балкона. У профільних компаніях пропонується цілий комплекс послуг з благоустрою балкона. Фахівці проведуть настил підлоги на балконі, обробку стель, обшивку стін матеріалами, які виберете Ви на свій смак або запропонують дизайнери. Також пропонується скління балкона, і повний комплекс робіт з проведення освітлення, виготовлення і монтажу балконних меблів і інші роботи по ремонту і обробці балкона.

Навіть якщо Ваш балкон у повному запустінні або навіть в аварійному стані, то все одно після звернення до фахівців, Ви отримаєте повнофункціональний і красивий «балкон під ключ».

/>

Comments are closed.

Занятия для беременных
Роды в воде
Для будущих отцов
Кесарево сечение
Роды дома