. Строительство заборов | Mama&Me. Мама и я. Клуб молодых родителей

Будівництво парканів

строительство заборов
Головна функція будь-якого забору – це забезпечення необхідної безпеки житла. Високий і міцний паркан створює відчуття повної захищеності і робить Вашу власність практично невразливою. Але багато людей при установці паркану забувають про його головне призначення, перекидаючи всю свою увагу на зовнішній вигляд конструкції. Або навпаки. Встановлюють значну і громіздку огорожу, яка не вписується в загальний вигляд, ні в ландшафт території.

Наша компанія зможе вирішити всі проблеми, пов’язані з установкою паркану на дачі або іншій приватній ділянці. Паркани, металеві паркани, ковані огорожі в Йошкар-Олі – це міцна і при цьому гарна огорожа, яка відразу притягує захоплені погляди. Хіба це не мрія будь-якого власника? І тільки на перший погляд здається, що установка парканів проста справа. Насправді існує багато підводних каменів. Ми ж працюємо саме для того, щоб це каміння уникнути.

Наша компанія пропонує такі послуги, як: будівництво огорожі з профнастилу, будівництво огорожі з сітки рабиці, будівництво огорожі з дерева. Також ми встановлюємо секційні паркани з рабиці, секційні паркани профільні і закладаємо фундамент для паркану.

Будівельні матеріали, з якими ми працюємо: профнастил, рабиця, цегла, дерево, метал. Той чи інший матеріал підбирається відповідно до побажань клієнтів. Ми ж готові допомогти Вам з вибором, проконсультувати і втілити будь-яку задумку в реальність.

Кінцевий результат багато в чому залежить саме від того матеріалу, з якого буде побудований паркан. Кожен з них має свої особливості. Характеристики матеріалів, з якими працює наша компанія, наведені нижче.

Огорожа з профнастилузабор из профнастила

Профнастил – матеріал, який користується найбільшим попитом у клієнтів, завдяки своїй практичності, універсальності і міцності. Це профільовані сталеві листи, що мають досить високу жорсткість. Профнастил буває двох видів: оцинкований і з полімерним покриттям. Останній передбачає широкий вибір колірної гами.

Огорожа з рабиці

Рабица являє собою металеву сітку, головна перевага якої полягає в простоті і швидкості установки та економії коштів.забор из рабицы Крім того, паркан з рабиці – це найбільш підходящий варіант для огорожі дачної ділянки, так як сітка дозволяє проникати сонячним променям на територію, обсаджену рослинністю.

Секційний паркан з рабиці

Секційний паркан повністю зроблений з металевих зварних конструкцій, які називаються секціями. Ці секції кріпляться на опорних стовпах. В якості основного матеріалу найчастіше використовують сітку-рабицю. Головними перевагами секційного паркану є міцність і довговічність.

Огорожа зі зварних секцій

Огорожа зі зварних секцій повністю виконана з металу шляхом зварювання профільних труб. Для зварних секцій також використовується металева смуга. Плюс такого паркану, в першу чергу, це міцність. До того ж, як і паркан з рабиці, він пропускає сонячні промені на ділянку.

Дерев’яний паркан derevjannyj-zabor

Дерев’яний паркан користується не меншою популярністю, ніж інші матеріали, перш за все, завдяки своєму натуральному походженню. Є кілька способів установки паркану з дерева: штахетник, дерев’яний паркан, паркан з дерев’яних панелей. Можна використовувати дерев’яні стовпи круглого або квадратного перетину. Будь-який з цих варіантів прекрасно впишеться в ландшафт ділянки.

Фундамент для забору

Причиною закладання фундаменту є, перш за все, бажання клієнта продовжити термін експлуатації паркану. Фундамент ділиться на види, в залежності від особливостей огорожі і землі, де він закладається цоколь, залізобетон, стрічка, ростверк. Фундамент може бути і просто частиною загального дизайну території.

/>

Comments are closed.

Занятия для беременных
Роды в воде
Для будущих отцов
Кесарево сечение
Роды дома