. Фотоэпиляция | Mama&Me. Мама и я. Клуб молодых родителей

Фотоепіляція

Фотоэпиляция

Фотоепіляція – це найнадійніший спосіб позбавлення від небажаного волосся на тілі людини. Високоімпульсне світло проникає крізь епідерміс шкіри людини і руйнує волосяний фолікул, що запобігає подальшому зростанню волоса і призводить до його повного випадіння. Дана технологія успішно зарекомендувала себе як самий надійний і безпечний метод боротьби із зайвою рослинністю, вплив здійснюється на волосся всіх типів, всіх кольорів, будь-якої структури, на будь-якому типі шкіри. Процедура абсолютно безболісна і проводиться на будь-якій ділянці тіла: лінія бікіні, шкіра ніг, рук, обличчя, грудей, спини.

Процедура проводиться без прямого втручання в шкірні покриви, що зводить до мінімуму протипоказання і виникнення алергічних реакцій. Метод процедури фотоепіляції заснований на здатності волоса до поглинання і проведення світла. Меланін, що міститься в волосі, поглинає і накопичує енергію світлового імпульсу, теплова енергія, викликана нагріванням, повністю руйнує цибулину волоса, що призводить до повного видалення волосяного покриву на даному відрізку шкіри. Світловий імпульс діє на всьому обраному відрізку шкіри, безболісно видаляючи волосяні фолікули.

Процедура не вимагає охолодження або анестезії. Протягом декількох діб після проведення процедури відбувається повне випадання обробленого волосся.

Як відбувається процедура фотоепіляції волосся

Під час консультації з досвідченим лікарем підбирається відповідний для пацієнта спосіб епіляції (це може бути лазерна епіляція або фотоепіляція).
Враховуються всі особливості волоса, типу шкіри, наявність захворювань, вживання лікарських препаратів.
На обмеженій ділянці проводяться пробні фотоепіляційні спалахи для визначення індивідуальної чутливості шкіри пацієнта.
Перед проведенням процедури волосся пацієнта коротшають до одного або двох міліметрів, для поліпшення провідності світлового імпульсу волосяного стрижня.
Далі з тією ж метою на шкіру наноситься охолоджувальний гель, який так само розсіює надмірну кількість тепла. Ефективно охолоджуючи шкіру перешкоджає появі неприємних відчуттів і оберігає шкіру від теплового опіку.
У момент проведення процедури пацієнт відчуває тепловий вплив і легке поколювання на обраній ділянці тіла.
Після проведення процедури на шкірі можна спостерігати невелике почервоніння, яке повністю зникає протягом двох або трьох годин.
За бажанням пацієнта після проведення процедури на оброблену ділянку тіла наноситься спеціальний крем, який у випадку чутливої ​​шкіри перешкоджає виникненню подразнення.
Сама процедура не забирає у пацієнта багато часу і проводиться протягом десяти або п’ятнадцяти хвилин.
В особливих випадках, таких як фотоепіляція верхньої губи процедура може займати до сорока хвилин.

Необхідно обмежити водні процедури, уникнути попадання води на оброблену ділянку тіла, для вмивання використовується прохолодна вода.
Уникайте походів в солярій або потрапляння на оброблену область прямих сонячних променів. Перед кожним виходом з дому наносьте сонцезахисний крем з SPFне нижче 30.
Дані методи обережності потрібно дотримуватися протягом двох тижнів після проведення процедури фотоепіляції. Не користуйтеся іншими епіляційними методами після фотоепіляції, щипчиками, гарячим воском і т.д.

/>

Comments are closed.

Занятия для беременных
Роды в воде
Для будущих отцов
Кесарево сечение
Роды дома